Ana sayfa SİNEMA Kasım Ayında Vizyona Girecek Filmler 2019

Kasım Ayında Vizyona Girecek Filmler 2019

Sinemayı takip edenlerin bu yıl yüzleri gülecek gibi duruyor. Ekim ayındaki filmlerden sonra acaba “kasım ayında vizyona girecek filmler” neler diye merak etmeye başladılar. Genç yaşlı demeden bütün seyirci vizyondaki filmlerin neler olduğuna bakarak, o hafta sinemaya gitme planı yapıyor. Gelin hep birlikte 2019 yılı kasım ayında vizyona girecek filmlerin ne olduğuna bakalım.

1. Terminatör: Kara Kader Filmi

kasım ayı vizyona girecek filmler
kasım ayı vizyona girecek filmler

Terminatör film serisinin sonuncusu olan bu filmde başrol yine değişmiyor. Orjinal ismi Terminator: Dark Fate olan bu filmi Cames Cameron yönetiyor. Takip edenlerin film hakkındaki yorumları şöyle ; Sarah Connor (Linda Hamilton) geri dönüşü muhteşem olacak.. Çocukluğumun filmi, 30 senedir yeri hiç değişmedi, hatıra dolu. Ayrıca bir diğer film takipçisi ise ; “Arkadaşlar terminatör serisi benim en sevdiğim film serisidir. Arnoldun mimiksiz duruşları , 2. Filmdeki shotgub reload’ı , linda hamilton un rolüne yakışır karizması… 6. Filmi sabırsızlıkla bekliyorum , rica etsem beğenir misiniz vizyona girince nostalji yaşarım” diye yorum yapmış.

Aksiyon, Savaş ve Gerilim türündeki bu filmin vizyon tarihi 1 Kasım 2019

2. Parazit Filmi

 kasım ayında vizyona girecek filmler 2018
kasım ayında vizyona girecek filmler 2018

Güney kore yapımı bu film, birbirine çok benzeyen fakat farklı hayatları olan iki ailenin yaşadıklarını konu alıyor. 1 Kasım 2019 tarihinde vizyona girecek olan bu film gerilim, dram ve komedi içeriyor.

3. Merhaba Güzel Vatanım Filmi

kasım vizyona girecek filmler
kasım vizyona girecek filmler

Filmde Nazım Hikmet ve Ahmet Ümit’in hayatlarının farklı dönemleri ve Moskova’da geçen kısımları anlatılıyor. Ümit, Nazım Hikmet’in izinden giderek önemli eserler verir ve tipkı Nazım Hikmet gibi büyük başarıya ulaşır.   

Belgesel ve Dram türündeki bu filmin vizyon tarihi yine 1 kasım 2019

4. Gece Gelenler Filmi

 kasım ayında vizyona giren filmler
kasım ayında vizyona giren filmler

Filmin yazarlığını ve senaristliğini Fuat Yılmaz üstlenmiş. Filmin baş rolünü Murat Seviş ve Tahsin Dursun birlikte paylaşıyor. Türk yapımı olan bu korku filminin vizyon tarihi 1 kasım 2019’dur.

5. Sevimli Sihirbazlar Filmi

  kasım ayında vizyona giren filmler 2019
kasım ayında vizyona giren filmler 2019

Animasyon türündeki bu film 2019 ABD yapımıdır. Filmin konusu ise şöyledir; Fernville’de ilkbahar zamanıdır. Bu filmde kasım ayında vizyona girecek filmler den bir tanesidir. Bu orman hayvanlarının şarkı söyleme becerilerini gösterecekleri yıllık yetenek şovu zamanıdır! Kuşlardan Marshall ve Mimi şovun favorisidir, ancak yerel müzik gurusu Marlon Pintop durumdan pekte memnun değildir! Kuşların aralarındaki tatlı atışmaların sonu nereye varacaktır bilinmemektedir. Maceraya hazır olun!

6. Palyaço Filmi

palyaço filmi konusu
palyaço 2019 filmi konusu

Bir grup hayalet avcısı, bir bekarlığa veda partisinin sonrasında eve dönerken bir motelde buluşur. Ancak motelde yolunda gitmeyen bir şeyler vardır: motel, bir grup palyaçonun hayaleti tarafından işgal edilmiştir. Film 2018 yılı ABD yapımı olmasına karşın Türkiye’deki vizyon tarihi 2019 yılı olmuştur.

Korku filmi sevenlerin hoşlarına gidecek olan bu filmin vizyon tarihi 1 Kasım 2019’dur.

Buraya kadar okuduğunuza göre tam sinema aşığısınız. O halde sinema hakkında daha fazla bilgi almak için sinema kategorimize göz atabilirsiniz.