Ana sayfa TEKNOLOJİ İphone dan Bilgisayara Fotoğraf Atma (Wifi İle)

İphone dan Bilgisayara Fotoğraf Atma (Wifi İle)

iphonadan-bilgisayara-fotograf-aktarmaİPhone’unuzdan bilgisayarınıza resim aktarmak için iCloud’u da kullandınız mı? İphone dan bilgisayara fotoğraf atma wifi nasıl yapılır sizlerle paylaşıoruz.

İPhone’unuzda çekilmiş fotoğrafları Photo Stream klasörüne indirmek için bu yolu kullanırken hiç benzer sorunlarla karşılaştınız mı? Aslında, bu şekilde hoşlanmıyorum. Bir yandan, iPhone’umda iCloud’u açmam ve bilgisayarıma iCloud kontrol panelini kurmam gerekiyor. İphone dan bilgisayara fotoğraf atma resimli anlatımlı olarak aşağıda gösterilmiştir.

Bilgisayarda iCloud ve iDevice’i ayarlamak için net talimatlar olmasına rağmen, hala çok elverişsiz olduğunu düşünüyorum. Öte yandan, iCloud hesabınıza aynı Apple Kimliği ile giriş yapmanız gerektiğinden, bu şekilde fotoğrafları yalnızca kendi iDevices’leriniz ve bilgisayarlarınız arasında aktarmak kısıtlanmıştır.

Ayrıca, fotoğraflar yalnızca 30 gün boyunca Fotoğraf Yayını klasöründe tutulabilir. Bilgisayarınızda veya cihazınızda sonsuza kadar saklamak için onları başka bir klasöre kaydetmeniz gerekir.

İPhone fotoğraflarının bilgisayara aktarılmasının daha kolay ve hızlı bir yolu var mı? İphone dan bilgisayara fotoğraf atma kablosuz yapılması mümündür. 2020 yılındaki bu İOS uygulaması Kablosuz Aktarım Uygulaması yardım etmeye gelir. Fotoğrafları iPhone ve bilgisayar arasında aktarmak için Wi-Fi ağından tam olarak faydalanması akıllıca bir şeydir. Yalnızca iPhone’unuzun ve bilgisayarınızın aynı Wi-Fi ağına bağlı olmasını gerektirir.

Şimdi fotoğrafları Kablosuz Aktarım Uygulamasını kullanarak iPhone’dan bilgisayara aktarmanın nasıl çalıştığına bakalım.

İPhone Fotoğraflarını Kablosuz Olarak Bilgisayara Aktarın

1. Kablosuz Aktarım Uygulamasını iPhone’unuza indirin ve yükleyin

Kablosuz Aktarım Uygulaması App Store'da

2. İPhone’unuzun ve bilgisayarınızın aynı Wi-Fi ağına bağlı olduğundan emin olun.

3. İPhone’unuzda Kablosuz Aktarım Uygulamasını çalıştırın.

4. Basın Gönder düğmesine basın ve ardından fotoğrafları ve videoları bilgisayara gönder.

fotoğrafları iPhone'dan bilgisayara aktar "style =" kenar boşluğu: 20px "class =" macsc
fotoğrafları iPhone’dan bilgisayara aktar
iPhone için kablosuz aktarım uygulaması "class =" macsc
iPhone için kablosuz aktarım uygulaması

5. PC’ye gönder ekranı bilgisayarınızdaki web tarayıcınıza (Windows veya Mac) doğru adresi girmeniz için rehberlik edecektir.

iPhone fotoğraflarını bilgisayara aktarın "class =" macsc
iphone dan bilgisayara pc yolu ile fotoğraf atma

6. Bilgisayarınızda bir web tarayıcısı açın ve adresi tam olarak iPhone’unuzda göründüğü gibi yazın (iki nokta üst üste ve aşağıdaki bağlantı noktası numarası dahil).

fotoğrafları iPhone'dan bilgisayara aktarma "class =" macsc

7. Tarayıcı, iPhone’unuzdaki tüm fotoğrafları ve videoları listeleyecektir. Bilgisayarınıza aktarmak istediğiniz fotoğrafları seçin ve indirin.

İPhone fotoğraflarını bilgisayara indirmek için web tarayıcısını kullanmak istemiyorsanız, Kablosuz Aktarım Uygulamasının PC sürümü sana yardım etmek için.

Öncelikle, Kablosuz Aktarım Uygulamasını bilgisayarınıza indirip yükleyin.

fotoğrafları iPhone'dan bilgisayara indir "width =" 600 "height =" 365
fotoğrafları iPhone’dan bilgisayara indir

Ardından iPhone’unuzda ve bilgisayarınızda Kablosuz Aktarım Uygulamasını çalıştırın.

Adres çubuğuna http URL’sini yazın, iPhone kitaplığınızdan fotoğraflar seçin ve fotoğrafları iPhone’dan bilgisayara indirmeye başlamak için Tümünü İndir veya Seçilenleri İndir düğmesini tıklayın.

Not: Bu kılavuz iPhone 5, iPhone 4S, iPhone 4 ve iPhone 3GS için çalışır.