Ana sayfa TEKNOLOJİ İnstagram Video İndirme İphone’da Nasıl Yapılır? (Çok Basit)

İnstagram Video İndirme İphone’da Nasıl Yapılır? (Çok Basit)

İnstagramda dolaşırken bir video beğendiniz. Onu cep telefonunuza indirmek istiyorsunuz. İşte instagram video indirme iphone da yapmak için aşağıda bahsettiğimiz yöntemleri uygulayarak 2020 yılına girdiğimiz şu günlerde bunu program aracılığı ile çok kolay yapacaksınız.

İphone marka cep telefonları (ios) yapılmış olan iphone instagram video indirme programı/uygulaması sayesinde çok kolayca download yapabileceksiniz. Hazır mısınız işte başlıyoruz ;

İphone İçin İnstagram Video İndirme

Aşama 1

İPhone veya iPad’inizden Instagram uygulamanızı açın. Ardından , herhangi bir videonun sağ üst kısmındaki 3 noktaya ve ardından Bağlantıyı Kopyala’ya dokunun .

Aşama 2

Safari’nizden Instagram Video Downloader’a gidin ve bağlantınızı “Yapıştırın” , ardından İndir düğmesine basın.

instagram video indir iphone adım 03

Aşama 3

Şimdi Videonuz hazır, “İndir” düğmesine hafifçe vurun . Ardından Safari sizden Belgeler uygulamasını açmanızı isteyecektir , sadece Aç’a basın .

Aşama 4

İPhone’a video kaydetmek için iPhone ekranınızın sağ üst tarafındaki Bitti düğmesine dokunun . ( İsteğe bağlı olarak: ileride kolayca bulmak için videoyu yeniden adlandırabilirsiniz)

indir instagram video iphone adım 06

Adım 5

Instagram videonuz indirildi. Videonuzu Ana Sayfa> İndirilenler’e tıklayarak bulabilirsiniz .

İPAD’DE INSTAGRAM FOTOĞRAFLARI VE VİDEOLARI NASIL İNDİRİLİR?

İPad’de Instagram fotoğraflarını ve videolarını indirmek zor bir iş değil. Tabii ki, yukarıda listelenen uygulamalardan birini kullanabilirsiniz, ancak büyük bir iPad ekranında harika görünmeyebilirler. Bu yüzden iPad’ler için özel olarak tasarlanmış bir uygulamayı kullanmak daha iyidir. Instagram videolarını iPad’e kaydetmek için aşağıdaki adımı izleyin:

Adım 1. Flow uygulamasını edinin.

Adım 2. Kaydetmek istediğiniz bir resmi veya videoyu açın ve  sağ alt köşedeki üç noktaya dokunun .

Adım 3.  Instagram fotoğraflarını veya videolarını indirmek için Film Rulosuna Kaydet’i seçin .

Flow uygulaması ayrıca şık bir tasarıma sahiptir ve Instagram özelliklerinin çoğunu sağlar. Arkadaşlarınızın fotoğraf ve videoları gibi haber akışınızı kontrol edebilir, yeni takipçiler ve yorumlar hakkında bildirim alabilir ve fotoğraf çekmek dışında Instagram’da yaptığınız her şeyi yapabilirsiniz. Bir diğer harika özellik, uygulamanın video otomatik oynatmayı kapatmasına izin vermesidir. Hücresel Veri kullandığınızda veya yurtdışına seyahat ettiğinizde çok kullanışlıdır.

ANDROİD’DE INSTAGRAM FOTOĞRAFLARI VE VİDEOLARI NASIL İNDİRİLİR?

Android’i iOS’a tercih ediyorsanız endişelenmeyin! Ayrıca akıllı telefonunuza Instagram fotoğraflarını ve videolarını indirmenize izin veren harika bir çözüm var. Android’de Instagram fotoğraflarını ve videolarını indirmek için aşağıdaki adımları izleyin:

Adım 1.  Instagram için Video Downloader uygulamasını yükleyin  .

Adım 2. Instagram resmini veya video bağlantısını kopyalayın ve Video Downloader’a yapıştırın.

Adım 3. Ardından musluk İndir sürecinin kadar birkaç saniye için ve beklemek tamamlanır.

Android için Video İndirici

Ne yazık ki, toplu indirme modu veya başka gelişmiş özellikler yoktur. Sonuçta, bu dosyaları PC’nize aktarabilir ve videoları formatlar arasında (örneğin, MP4’ten AVI’ya ) dönüştürebilirsiniz.

PC VEYA MAC’TE INSTAGRAM FOTOĞRAFLARI NASIL İNDİRİLİR?

PC’nizde veya Mac’inizde Instagram resimlerini indirmek için iPhone’daki ile aynı yöntemi kullanabilirsiniz – bir ekran görüntüsü alın ve Microsoft Paint ile gereksiz parçaları kesin . MacBook ile daha da kolay olacak, sadece ekranın kaydetmeniz gereken bir bölümünü seçin. MacBook ve PC’de nasıl ekran görüntüsü alacağınızı öğrenmek için burayı okuyun .

Bir sonraki yol biraz daha zor ve yetkin kullanıcılar için harika. Instagram fotoğraflarını PC’ye kaydetmek için aşağıdaki adımları izleyin:

Adım 1. Tarayıcınıza kaydetmek istediğiniz bir resmi açın.

Adım 2. Web sayfası kodunu görmek için F12 düğmesine basın .

Adım 3 . Arama satırını açmak için Ctrl + F tuşlarına tıklayın .

4. Adım Tipi jpg arama hattında tıklamanız girin.

Adım 5. Alacağınız uzun bağlantıyı kopyalayın  ve yeni bir sekmeye yapıştırın.

Adım 6. İnternetten başka bir resim kaydederken Instagram fotoğrafını kaydedin