Ana sayfa TEKNOLOJİ En İyi Oyun Videoları Çekme Programı 2021

En İyi Oyun Videoları Çekme Programı 2021

en-iyi-oyun-videolari-cekme-programi-2020

Youtuber olmak çoğu gencin hayalini süslüyor. Oyun videoları çekip hem eğlenerek hemde izlenerek para kazanma şansınız var. Bunun gerekli olan program Oyun Videoları Çekme Programı kurmaktır. Aşağıdaki işinizi görecek birtakım programa yer verdik.

Video geleceğin yoludur. YouTube’daki çılgın kedi videolarından mega şirketler tarafından satılan derinlemesine eğitim eğiticilerine kadar , toplumumuz bu hareketli resimlerden yeterince yararlanamıyor. Ancak video sadece bir eğlence seçeneğinden veya gelir kanalından daha fazlasıdır. Ayrıca günlük iş akışınızda size yardımcı olabilir ve sizi işyerinde bir üretkenlik makinesine dönüştürebilir !

Aşağıda belirtilen sekiz video kayıt yazılımı, daha hızlı iletişim kurmanıza yardımcı olacak ve herhangi bir günde yapabileceğiniz iş miktarını artıracaktır. İlginizi çekebilecek bir şeye benziyor mu? Sonra okumaya devam edin.

Bu yazıda ne tür bir video kayıt yazılımı hakkında konuştuğumuzu ve Oyun Videoları Çekme Programı 2021’de yüklemeyi düşünceğiniz en iyi 8 adet prgoramı sizlere tanıtıyoruz.

Video Kayıt Yazılımının Amacı

Bu blog gönderisinde bahsedeceğimiz video kayıt yazılımı, bir Hollywood gişe rekorları kıran filmi veya hatta aptal bir ev filmi kaydetmek ve düzenlemek için kullanacağınız türden değil. Bu listede Adobe Premiere veya Final Cut Pro‘yu bulamazsınız.

Bunun yerine, 2021’de kişisel bilgisayar ekranınızı kaydetmenizi sağlayacak ilk sekiz yazılım aracını tamamladık. Bu tür programlar, iş profesyonelleri için son derece yararlı olabilir ve kullanıcılara kolayca paylaşma olanağı vererek hem üretkenliği hem de verimliliği artırabilir. bilgisayar ekranlarında gördükleri her şey.

Video kayıt yazılımının en yaygın kullanımları görevleri göstermek, sorunları gidermek ve sezgisel öğreticiler hazırlamaktır.

En İyi 8 Video Kayıt Yazılımı

Aşağıdaki sekiz adet video kayıt yazılımı dikkatle seçilmiştir. Hem ücretli hem de ücretsiz araçlar bulacaksınız, ancak her biri iyi tasarlanmış ve 2021’de iş yazılım paketinize layık bir ek olacaktır.

1. CloudApp Programı

Mutlak favori video kayıt yazılımımız CloudApp ile başlayalım . Taraflı mıyız? Tabii, ama gerçeklere hızlıca baktıktan sonra, CloudApp’ın inanılmaz bir araç olduğunu düşünürken bizimle anlaşacağınızdan şüphemiz yok!

CloudApp, kullanıcılara ekran ve web kamerası kaydına ve GIF oluşturma özelliklerine kolay erişim sağlayan hepsi bir arada, görsel bir işbirliği platformudur . İçerik kaydedildikten sonra CloudApp, kullanıcılarının düşüncelerini ve fikirlerini daha iyi iletmek için görsellerini çizimler, oklar, emojiler ve daha fazlası gibi uygun ek açıklamalarla düzenlemelerine olanak tanır .

İçeriğiniz çekilip mükemmellik için düzenlendiğinde ne yaparsınız? Tabii ki dağıtın! Bulut tabanlı yazılımımız, parola koruma seçenekleri, son kullanma tarihleri ​​ve ayrıntılı analitik içeren bağlantılar aracılığıyla çalışmanızı paylaşmanızı kolaylaştırır. İçeriğinizi kimlerin görüntülediğini hızlı bir şekilde görün ve bağlantılarınız açıldığında gerçek zamanlı bildirimleri etkinleştirin.

CloudApp birçok özelliğe sahiptir, ancak neyse ki, tüm bu işlevler işinize bir kol ve bir bacağa mal olmaz. Premium özellikler de dahil olmak üzere planlar ayda sadece 9 $ ‘dan başlar, ancak giriş seviyesi planımız sonsuza kadar ücretsizdir ve hemen video, GIF ve ekran görüntüsü paylaşmaya başlamanızı sağlar. CloudApp ile daha üretken olun ve haftada 56 saate kadar tasarruf edin !

2. SnagIt Video Kayıt Programı

SnagIt , kullanıcıların şaşırtıcı adım adım talimat videoları ve nasıl yapılır kılavuzları yapmalarına yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmış popüler bir video kayıt yazılımıdır. Bu tür bir aracı kullanırken ana hedefiniz olacaksa, bu uygulamanın tam olarak aradığınız şey olduğunu görebilirsiniz.

Özetle, SnagIt, bilgisayar ekranınızın bir videosunu veya web kameranızı kullanarak kendi videonuzu yakalama ve sonucu istediğiniz kişiyle paylaşma olanağı sağlar.

SnagIt’ın en kullanışlı özelliklerinden biri, uygulamadaki favori araçlarınızın her birini belirli bir sekmeye eklemenizi ve kolay erişim için birlikte gruplandırmanızı sağlayan “Sık Kullanılanlar” dır. Bu, ihtiyacınız olanı bulmak için sürekli olarak birden fazla menüyü kazmanıza engel olacak değerli, zaman kazandıran bir özelliktir.

Bu aracı kullanma lisansı 49.95 $ ‘dır ve en fazla iki farklı bilgisayara yüklenebilir.

3. ShareX Oyun Çekme Programı

Piyasadaki en iyi ücretsiz video kayıt yazılımı söz konusu olduğunda, ShareX’ten daha iyi bir araç bulmak zor olurdu . Bu uygulama, tek bir (yapılandırılabilir) tıklama ile ekranınızın bir videosunu yakalamayı inanılmaz derecede kolaylaştırır .

ShareX’te bulunan harika özelliklerden biri, gerektiğinde bilgisayar ekranınızın yalnızca bir bölümünü kaydetme yeteneğidir. Belki de kaydetmeyi ve paylaşmayı planladığınız videoda tüm ekranınızın görünmesini istemezsiniz. Sorun değil, ShareX‘e kaydetmek istediğiniz alanı seçin ve yalnızca videonuzdaki bu alanı yakalayın.

Bir video kaydedildikten sonra, düzenleme özellikleri bu listedeki diğer uygulamalar kadar kapsamlı olmasa da kullanıcılar videoyu düzenleyebilir. Ancak tamamen ücretsiz bir araç için işlevsellik, dar bir bütçeye sahip olanlar veya yalnızca temel video kayıt özelliklerine ihtiyaç duyanlar için etkileyici ve idealdir.

4. Debut Video Capture

Debut Video Capture (DVC), çeşitli amaçlar için kullanılabilen güçlü ve ücretsiz (yalnızca kişisel kullanım için) bir video kayıt yazılımıdır. Örneğin, DVC çalışırken bilgisayar ekranınızın videosunu yakalamak için kullanılabilir, bu da işlemleri açıklamak için mükemmeldir.

Ancak bu uygulama, videonun ileri teknoloji video kaydedici veya ağ IP kamera (gözetim kamerası) gibi harici cihazlardan kaydedilmesine de izin verir. Bu, web kameralarının sağlayabileceğinden daha yüksek kalitede videolar kaydetmek isteyenler veya iş yerlerinde bir güvenlik sistemi kurmak isteyenler için benzersiz ve kullanışlı bir özelliktir.

Arayüz itici ve tarihli olsa da, bu uygulamanın işlevselliği harika ve listemizde bir yer güvenliğinin ana nedeni. Bununla birlikte, bu aracın kişisel olmayan nedenlerle kullanılmasının şirketinize 39.95 $ mal olacağı belirtilmelidir.

5. ScreenFlow Ekran Kaydetme Programı

Apple kullanıcısı mısınız? Ardından , sezgisel, yalnızca Mac video kayıt yazılımı olan ScreenFlow’u kullanmayı düşünün . Bu uygulama, GIF oluşturma ve görüntü notları gibi bu makalede bahsettiğimiz standart ekran kayıt özelliklerinin çoğuna sahiptir.

Ancak özellikle ScreenFlow ile ilgili sevdiğimiz iki özellik var:

Bu uygulama, kullanıcıların iOS cihazlarının ekranlarını kaydetmesine olanak tanır. Belirli bir mobil uygulamanın nasıl kullanılacağını göstermek mi istiyorsunuz? İPhone veya iPad’inizi bilgisayarınıza bağlayın, cihazın tanındığından emin olun ve “iOS cihazını kaydet” i tıklayın.

ScreenFlow, kullanıcılarına, kendi videolarında kullanılabilecek yarım milyondan fazla medya klibi içeren bir stok medya kitaplığına erişim sağlar. Buna görsel klipler, arka plan müziği ve daha fazlası dahildir. İhtiyacınız olanı bulun ve ScreenFlow zaman çizelgesine sürükleyin.

Videonuz bittiğinde, zaman kazanın ve doğrudan YouTube, Wistia, Facebook , DropBox veya Google Drive’a aktarın .

ScreenFlow kulağa ilginç geliyor mu? Programı 129 $ karşılığında satın alabilirsiniz. Medya kütüphanesinin ek bir maliyet olduğu ve yılda 60 $ çalıştıracağına dikkat edilmelidir. Premium destek de yazılımın fiyatına dahil değildir, ancak yılda 39 $ karşılığında alınabilir.

6. GoPlay Programı

Size sadece Mac için bir uygulama sunduk, bir Windows video kayıt yazılımına ne dersiniz? GoPlay , kullanıcıların kolayca yüksek tanımlı videolar oluşturmasına, Oyun Videoları Çekme Programı arıyorsanız 2021 yılında çıkan güncellemeler sizlere kolaylık sağlayacaktır. Bunları hızlı bir şekilde düzenlemesine ve ardından bir düğmeyi tıklayarak nihai ürünü sosyal medyaya aktarmasına olanak tanıyan bir ekran kayıt uygulamasıdır.

Bazıları resimdeki resim (PIP) seçeneğini özellikle yararlı bulabilir. Bu özellik, hem bilgisayar ekranınızı hem de kendinizi (bir web kamerası aracılığıyla) aynı anda kaydetmenizi sağlar. Videonuz oluşturulduktan sonra düzenleme seçenekleri kırpma, kırpma ve çeşitli filtreleri içerir.

Son olarak, altyazı özelliğinden bahsetmeliyiz. Paylaştığınız bilgilerin hiçbir zaman kaybolmaması veya yanlış yorumlanmaması için her videoya altyazı ekleyin.

GoPlay, çalışmalarını YouTube ve diğer sosyal medya kanallarında yayınlamayı planlayanlara yöneliktir . Ancak bir Windows bilgisayar kullanıyorsanız, bu uygulamanın daha geleneksel iş video projeleri için de kullanılamamasının bir nedeni yoktur. Fiyatlar ayda 4,90 dolardan başlıyor.

7. Camtasia Çok Yönlü Program

Çoğu yeni başlayanlar için ideal bir Oyun Videoları Çekme Programı olan Camtasia’nın kullanımı çok kolay olduğu bilinmektedir. Bu birleştirir ekran kayıt (çok ScreenFlow gibi ve GoPlay önce bahsettiğimiz o apps) daha geleneksel video düzenleme seçenekleri ile sunuyor onun kullanıcılara kapsamlı bir video kayıt yazılımı paketi vermek.

Bu uygulamayı kullanan tipik bir iş akışı şöyle görünebilir:

İlk olarak, ekranınızı kaydedin. Video yapma gereksinimlerinize en uygun olanın tamamını veya bir kısmını yakalamayı seçebilirsiniz.

İkinci olarak, çekimlerinizi düzenleyin. Bölümleri kesin; çoklu çekimleri tek bir kesintisiz çekimde birleştirin; ve uygun gördüğünüz gibi harici videolar, resimler ve sunum slaytları ekleyin .

Üçüncü olarak, efektler ekleyin ve videonuza profesyonel, parlak bir his verin. Efektler ek açıklamaları, başlıkları, müzikleri ve daha fazlasını içerir.

Gördüğünüz gibi, Camtasia ile çalışmak kolay bir süreçtir. Ve bu uygulama, bu listedeki diğer araçlar kadar çok ekran kayıt özelliğine veya tam özellikli bir video düzenleme yazılımının düzenleme seçeneklerine sahip olmasa da, ikisi arasında iyi bir orta noktaya vuruyor.

Temel ekran kayıt işlevselliği ve birkaç üst düzey video düzenleme seçeneği arayanlar için Camtasia iyi bir bahistir ve 249 $ karşılığında alınabilir.

8. Screencastify Programı

Son olarak, benzersiz bir seçenek olan Screencastify’ımız var , çünkü bu araç aslında tek başına bir uygulama yerine bir Google Chrome uzantısı . Chrome web tarayıcısını kullanan ve temel bir video kayıt yazılımı arayanlar için, özellikle de sıkı bir bütçede olanlar için mükemmeldir.

Screencastify kullanıcılara kayıt sırasında birkaç farklı seçenek sunar. Bir masaüstünüzün tamamını, belirli bir tarayıcı sekmesini veya bir web kamerasını kendiniz mi yakalamak istiyorsunuz? Her seçenek kullanılabilir. Aslında, ekranınızı ve kendinizi aynı anda kaydedebilir ve web kamerası beslemesini ekran kaydına gömebilirsiniz.

Biten kayıtlar ek açıklamalar ve fare vurguları ile düzenlenebilir (böylece izleyiciler her zaman neye tıkladığınızı bilirler) ve daha sonra kırpılır ve mükemmelliğe kırpılır.

Ucuz video yakalama yazılımı söz konusu olduğunda, Screencastify yılda sadece 49 $ ile sağlam bir seçenektir. Fiyat etiketini haklı gösteremiyor musunuz? Uygulamayı ücretsiz kullanın. Yalnızca 5 dakikaya kadar video kaydedebileceğinizi bilin.

Sizin İçin Doğru Video Kayıt Yazılımı

2021’de daha üretken olmayı umuyorsanız, bu blog gönderisinde belirtilen video kayıt yazılımlarından herhangi biri bu hedefe ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Görsel iletişim artıyor ve bizim düşüncemize göre, hemen hemen her iş için değerli bir yatırım.

Öyleyse üzerine atla! Bahsettiğimiz birkaç uygulamayı deneyin (size kolaylık olması için aşağıda listelenmiştir) ve favorinizi seçin. Ardından onu kullanın ve iş hedeflerinizi ezin. Mutlu video kaydı!

  1. CloudApp
  2. SnagIt
  3. ShareX
  4. İlk Video Çekimi
  5. ScreenFlow
  6. Git oyna
  7. Camtasia
  8. Screencastify