Ana sayfa NASIL YAPILIR ? Aşama Aşama En Kolay Hayvan Çizimleri 43 Adet

Aşama Aşama En Kolay Hayvan Çizimleri 43 Adet

en-kolay-hayvan-cizimi
en-kolay-hayvan-cizimi

Çocukların öğrenmelerine, el ve zihinsel becerilerine katkı sunacağını düşündüğümüz 43 adetten oluşan aşama aşama en kolay hayvan çizimleri sayfasını oluşturduk. Çocuklar ile birlikte bu basit hayvan çizimlerini çocukluğunuza dönerek sizlerde yapmak isteyeceksiniz. Aşağıda yer alan kolay hayvan çiziminin ister çıktısını alın isterseniz onları bilgisayar, telefon, tablet karşısına koyarak ellerine bir beyaz temiz kağıt ve kara kalem veya istediğiniz bir kalemi ellerine verin sizlere bütün yeteneklerini sergilemesini izleyin. İlk çizimi sizin yapmanız nasıl yapılır konusunda onlara yardımcı olabilirsiniz.

Bazen çocukluğumuza geri dönmek, kendimize zihinsel bir mola vermek ve başarı için kolay bir yol bulmak gerekir. Bunu yapmanın yolu adım adım yapması basit olan neden en kolay hayvan çizimleri olmasın ki. Burada yeni başlayanlar için nasıl hayvan çizileceğine ilişkin resimler göreceksiniz ve tam olarak bunu yapabileceğinize inanıyoruz. Hayvan çizimleri kitabından bir alıntı olan ve seveceğinizi bildiğim hayvan resimleri adım adım olarak üç adım içeriyor.

Bir yavru kedi nasıl çizileceği, bir yavru ayı nasıl çizileceği ve bir fil yavrularının nasıl çizileceği ile ilgili aşağıdaki resimleri adım adım izleyerek en kolay hayvan çizimleri nasıl yapılacağını ve çizim becerisi konusunda sizlere oldukça yardımcı olacağı düşünüyoruz.

Aşağıda verilen serbest çizim derslerinde olduğu gibi, hayvanların nasıl çizileceğine dair her bir gösteri izleyebileceğiniz basit adımlarla verilmektedir. Kitap, yaklaşık 200 sayfa kolay çizimden oluşuyor ve belirli bir hayvanı en kolay hayvan çizimlerini gibisinden yapmak istediğinizde başvurabileceğiniz bir dizin içeriyor. Karınca yiyenlerden ve ayılardan balinalara ve zebralara, çizim hayvanları üzerinde pratik yapmanıza yardımcı olacak birçok ilham ve fikir bulacaksınız!

1. En Kolay Ejderha Çizimi

ejderha-cizimi
ejderha-cizimi

2. En Kolay Ördek Çizimi

ördek çizimi
ordek-cizimi

3. En Kolay Fare Çizimi

fare çizimi
fare-çizimi

4. En Kolay Tavşan Çizimi

yavsan-cizimi
yavsan-cizimi

5. En Kolay Kedi Çizimi

kedi-cizimi
kedi-cizimi

6. En Kolay Geyik Çizimi

geyik
geyik

7. En Kolay Horoz Çizimi

horoz
horoz

8. En Kolay Kuş Çizimi

KUŞ
KUŞ

9. En Kolay Koyun Çizimi

KOYUN
KOYUN

10. En Kolay Palyaço Çizimi

PALYAÇO
PALYAÇO

11. En Kolay Çivciv Çizimi

CİVCİV
CİVCİV

12. En Kolay Köpek Çizimi

KÖPEK
KÖPEK
İNEK
İNEK

13. En Kolay Kurbağa Çizimi

KURBAĞA
KURBAĞA

14. En Kolay At Çizimi

AT
AT

15. En Kolay Keçi Çizimi

KEÇİ
KEÇİ

16. En Kolay Eşek Çizimi

EŞEK
EŞEK

17. En Kolay Aslan Çizimi

aslan
aslan

18. En Kolay Tavuk Çizimi

HOROZ
HOROZ

19. En Kolay Zürafa Çizimi

ZÜRAFA
ZÜRAFA

20. Deve En Kolay Deve Çizimi

DEVE
DEVE

21. En Kolay Geyik Çizimi

GEYİK
GEYİK

23. En Kolay Fil Çizimi

FİL
FİL

Eklenmesini istediğiniz başka hayvan olursa aşağıya yorum bölümüne yazabilirsiniz. Benzer konularda bilgi sahibi olmak için nasıl yapılır kategorisine göz atabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız Kolay Çizilen Manzara Resmi

Yapılması en kolay olan hayvan çizimleri eklenmeye devam edecektir.