Ana sayfa SİNEMA 2019 Yılında Vizyona Girmiş En İyi Korku Filmleri Listesi

2019 Yılında Vizyona Girmiş En İyi Korku Filmleri Listesi

Korku filmi bazı izleyicilerin en çok tercih ettiği filmlerdir. Bunlar kendi arasında türleri vardır. Aşağıda sizler için 2019 yılının en iyi korku filmleri listesini paylaştık.

En karlı tür aynı zamanda film yapım yetenekleri için en heyecan verici gemilerden biridir, izleyicileri eğlenceli ve dehşete düşüren ve onları çevrelerindeki dünya hakkında derin düşünmeye yönlendiren bir araçtır. Stephen King markası her yerde ve hatta “The Shining” bu yıl devam ederken, korku filmleri hiçbir zaman daha çeşitli ve orijinal olmamış, bir dizi konuyu ele alıp eski tropileri heyecan verici yollarla yeniden keşfetmiştir. Batıl inançların karşısında uçmayı sevdiğimiz için, 2019’un en iyi 13 korku filmi, bunlardan herhangi biri Cadılar Bayramı kutlamaları yapan bir sinemanın gecesine ürkütücü bir eğlence katmaya mahkum. Onları yalnız izlemeyin.

2019, gelecekteki bazı potansiyel klasiklere sahip korku filmleri için nadiren güçlü bir on yılını kapatıyor ve 2019’un En İyi 15 Korku Filminin tam listesini sunmak için taze ve Sertifikalı Taze hitleri eleştirmenlerle birlikte aldık.

Orijinal korkutucu hikayeleri olmanın en belirgin örneği, bu yıl gitmek için yol oldu Us , Ürdün Peele en izlem için Get Out . Midsommar bizi İsveç güneş ışığında mahsur bıraktı . Ready or Not saklambaç oyununu gerçek bir kan banyosuna dönüştürdü. Ve hatta küstah tarz sunan Tarama eleştirmenler kalpleri ve jugulars içine yolunda pençeli. Ve elbette, The Lighthouse , şefi her zaman iltifat etmemizi hatırlatan siyah-beyaz hibrit bir gezi noktası. Ve karanlıktan yeni bir bakış açısı sağlayan Meksika’dan Kaplanlar Korkmuyor .

Bu listeye hak kazanmak için, korku filminin en az 15 incelemeden sonra Taze veya Sertifikalı Taze olması gerekiyordu – ister tiyatro ister yayın akışı olsun, bir faktör değildi. Bazı hikayeleri karanlıkta izlemeye hazır mısınız? 

İşte yılın en iyi 15 en iyi korku filmleri için son derece öznel seçimler. Japonya’nın ustaca meta olan One Cut of the Dead’e seslenin ; Yapımcı Josh Lobo’nun etkileyici başlangıcı Şeytan’ı Tuzağa düşürdüm; Larry Fesseren’in Frankenstein efsanesi üzerindeki riffi Ahlaksız ; ve goopy, giddy, popüler YA aydınlatmalı dizi Scary Stories to the Dark’ı anlatıyor.

İşte 2019 yılının en çok beğenilen en iyi 15 korku filmi

1. Climax

2. The Hole In The Ground

3. Us (Biz)

4. Pet Sematary (Hayvan Mezarlığı)

5. The Curse of La Llorona (Lanetli Gözyaşları)

6. Ma

7. Child’s Play (Çocuk Oyunu)

8. Annabelle 3

9. Scary Stories To Tell In The Dark

10. Midsommar

11. It: Chapter 2 (O: İkinci Bölüm)

12. Jacob’s Ladder (Dehşetin Nefesi)

13. The Lodge

14. The Lighthouse

15. The Dead Don’t Die